Szkolenia 2010

czerwiec-grudzie 2018

Nazwa szkolenia:
Yoga Alliance 200 edycja 2018
Prezenterzy:

Julio Papi-Hiszpania & Anya Glushkova-Rosja.

Cena:
990/1190 euro

Opis:

UWAGA już teraz zachęcamy Was do udziału w edycji 2018 szkolenia Hatha Yoga Alliance 200 z Julio Papi. Dla tych, którzy zdecydują się do 22 grudnia tego roku udział w szkoleniu będzie możliwy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 890 euro za cały program z egzaminem i międzynarodowym certyfikatem, składający się z sześciu intensywnych, weekendowych zajazdów od piątku do niedzieli!

Julio Papi wraz z żoną Anną Gluskovą od ponad dekady, systematycznie wyjeżdżając do Indii, doskonalili się pod okiem mistrzów w renomowanych szkołach Yogi. Zdobyte doświadczenia z Indii, praktykowane z sukcesem w Europie na trasach, workshpach, konwencjach fitness zaowocowały założeniem przez Julio Papi własnej szkoły Daanasana School of Yoga,od 2015 zarejestrowanej i certyfikowanej przez prestiżową Międzynarodową Yoga Alliance (200 godzin). Nazwa szkoły, jako marka została zatwierdzona i chroniona w WIPO od roku 2013.
Daanasana School of Yoga, to 200 godzinny program oparty o zasady Hatha Yoga, umożliwia wszystkim pasjonatom Yogi rozpoczęcie własnego rozwoju pod okiem Julio i Anny (zarejestrowanych szkoleniowców Yoga Alliance Teacher), podających konkretne narzędzie i wytyczne umożliwiające skuteczny rozwój oraz zwiększające świadomość studentów. Kurs ten opiera się na indywidualnej praktyce oraz stosowaniu Yogi w życiu codziennym.
Jeżeli chcesz doświadczać prawdziwych praktyk Asan, które przekazywana są w nielicznych szkołach w Himalajach, chcesz rozpocząć swoją drogę rozwoju a następnie uczyć wyjątkowych lekcji yoga w klubach fitness, studiach yogi, klubach sportowych i sztuk walki i dzielić się z ludźmi opanowaną praktyką Asan, Daanasana School of Yoga jest najlepszym wyborem!

Program całorocznego szkolenia, który został zaakceptowane przez Yoga Alliance i odbędzie się w sześciu 2,3-dniowych weekendach*:
1- 06-07-08.07.
2- 27-28-29.07.
3- 08-09.09.
4- 27-28.10.
5- 09-10.11.
6- 30-01-02.12.
* Organizator zastrzega możliwość do ostatecznej modyfikację terminów do 02.04.2018.

W każdy weekend prowadzone będą:
- Praktyka Asan: technika, trening i praktyka,
- Yoga Filozofia / Styl życia / Etyka,
- Anatomia i Fizjologia,
- Praktyka Asan: Technika, Trening i Praktyka.
Szkolenie zawiera również szczegółowy program oczyszczający, przygotowanie do medytacji oraz podstawy techniki Pranayama ( m.in. regulowanie prawidłowego oddechu) oraz znaczenie praktyki w rozwoju i samoocenie. Ze względu na specyfikację szkolenie to jest limitowane ilością 20 uczestników i decyduje kolejność wpłat zaliczki na konto bankowe!
Zostań certyfikowanym Nauczycielem Yoga Alliance z Daanasana School of Yoga and Euro Fitness School. Zdobądź certyfikat i dołącz do spoleczności Yoga Alliance pod koniec 2017 roku r.

CENA ZA CAŁY KURS:
-990 euro, pierwsza wpłata 300 euro do 30.12.2017, całość natomiast uregulowana do pierwszego zjazdu w 2018
-1090 euro, pierwsza wpłata 300 euro do 20.02.2018, całość natomiast uregulowana do pierwszego zjazdu w 2018
-1190 euro,pierwsza wpłata 590 euro do pierwszego zajazdu w 2018, natomiast pozostałe 600 euro musi być uregulowana do drugiego zjazdu w 2018.

Ważne informacje-wymagane, podstawowe zasady:
- UWAGA Kurs odbywa się w języku angielskim z tłumaczem, książka jest w języku angielskim.
- Obowiązkowe jest uczestnictwo w spotkaniu, które odbędzie się przed pierwszym zjazdem.
- Weekend rozpoczynamy o godzinę 7.30 rano w Klubie Fitness. Wszyscy uczniowie muszą przybyć punktualnie i siedzieć na sali w pozycji Sukhasana (pozycja w siadzie skrzyżnym) w ciszy oczekując rozpoczęcia praktyki pierwszego, porannego Asana. Aby uniknąć zimna należy przynieść ze sobą koc.
- Wszystkie workshopy odbywają się boso. Niedozwolone jest ćwiczenie w skarpetkach bądź w innym specjalnym obuwiu.
- Należy przyjść w komfortowym obuwiu (wyjście na przerwę obiadową) i z ręcznikiem.
- Do praktyki Asana należy przyjść w szortach bądź legginsach. Niedozwolone są luźne spodnie oraz T-shirty.
- Niedozwolone jest, aby studenci spożywali napoje podczas praktyki Asan.
- Studenci muszą prosić o przerwę w sesji (wyjątki- wyjście do toalety, podobne).
- Będzie przerwa na lekki lunch. Można go zjeść na miejscu szkolenia, własne jedzenie bądź w pobliskiej restauracji.
- Na poranną sesję przychodzimy z pustym żołądkiem, lekkie śniadanie można zjeść na minimum 2 godziny przed rozpoczęciem. Zalecany jest prysznic i wypróżnienie przed rozpoczęciem sesji.
- Obecność na wszystkich zjazdach jest obowiązkowa.
- Studenci muszą zaakceptować wszystkie zasady, aby moc przystąpić do kursu.
Bezpośrednie informacje z Julio Dieguez Papi juliowellness@gmail.com

Certyfikowani Yoga Alliance Teachers:
Julio Dieguez Papi, wybitna światowa osobowość fitness, twórca programów fitness, Magister Wychowania Fizycznego i Nauk Sportu (INEF Madryt) oraz Fizjoterapeuta (CEU Walencja), w 1999 r po raz pierwszy, jako student uczestniczył w Konwencji Yogi w Kalifornii, od tego momentu zaczął praktykować Yogę, co roku podróżuje do Indii, gdzie spędza wiele miesięcy ucząc się i praktykując u mistrzów Yogi. Julio uwielbia uczyć Yogi i dzielić się Nią z innymi, co często można było zobaczyć na Euro Fitness School Convention & Education.
Anya Glushkova ukończyła studia magisterskie Pedagogiki w Armavir University Krasnodar w Rosji. Yoga jest jej wielką pasją, spędza wiele czasu w Indiach, gdzie uzyskała certyfikat Hatha Yoga nadany przez Yoga Alliance. Praktykuje wszystko czego się nauczyła co stanowi przykład perfekcjonizmu w pracy. Była gimnastyczka, posiada międzynarodowe certyfikaty Pilates Michaela Kinga i Fletcher® Pilates School. Szkoleniowiec włoskiej federacji FIF Pilates School.
Pierwsze lekcje Daanasana Yoga były praktykowane w 2012 podczas World Yoga Tour kiedy to Julio i Anya przebyli 41.000 kilometrów podczas swojego miesiąca miodowego. Przejechali razem całą Rosję od Petersburga do Władywostoku ucząc w wielu miastach Yogi. Podczas ego touru uczyli w Japonii, spędzili 5 tygodni w Indiach , a następnie w Turcji, Włoszech i Czechach. To były pierwsze etapy Daanasana Yoga School.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie obowiązkowego kuponu zgłoszeniowego oraz dokonanie terminowej i obowiązkowej przedpłaty zgodnie z podanymi terminami na konto:

Bank Śląski;
-konto walutowe w euro PL65 1050 1070 1000 0092 2569 7557
-konto złotówkowe przeliczając euro wg średniego kursu NBP z dnia poprzedzającego wpłatę 34 1050 1070 1000 0092 2569 1519
Adres Szymon Markowski Sportrepublic ul. Mireckiego 1/11 43-300 Bielsko - Biała

Powrót do listyZamów szkolenie