Szkolenia 2010

21.10 18.11, 09.12.2017

Nazwa szkolenia:
Sobotnia Hatha Yoga z Julio Papi
Prezenterzy:

Julio Papi-Hiszpania

Cena:
0 zł

Opis:

UWAGA jeśli myślicie o udziale w szkoleniu Hatha Yoga Alliance 200 z Julio Papi w przyszłym 2018 roku a chcecie przyjrzeć się z bliska już teraz, poczuć specyficzną atmosferę tego wyjątkowego kursu, spróbować swoich sił z grupą praktykującą szkolenie w edycji 2017, zapraszamy na jedną z trzech sobót *(do wyboru 21.10 lub 18.11 lub 09.12 ) w godzinach 8.00-13.00, na bezpłatne uczestnictwo w Sobotnia Hatha Yoga Alliance z Julio Papi.

Julio Papi wraz z żoną Anną Gluskovą od ponad dekady, systematycznie wyjeżdżając do Indii, doskonalili się pod okiem mistrzów w renomowanych szkołach Yogi. Zdobyte doświadczenia z Indii, praktykowane z sukcesem w Europie na trasach, workshpach, konwencjach fitness zaowocowały założeniem przez Julio Papi własnej szkoły Daanasana School of Yoga,od 2015 zarejestrowanej i certyfikowanej przez prestiżową Międzynarodową Yoga Alliance (200 godzin). Nazwa szkoły, jako marka została zatwierdzona i chroniona w WIPO od roku 2013.
Jeżeli chcesz doświadczać prawdziwych praktyk Asan, które przekazywana są w nielicznych szkołach w Himalajach, chcesz rozpocząć swoją drogę rozwoju a następnie uczyć wyjątkowych lekcji yoga w klubach fitness, studiach yogi, klubach sportowych i sztuk walki i dzielić się z ludźmi opanowaną praktyką Asan, Daanasana School of Yoga jest najlepszym wyborem!

*W związku z ograniczoną ilością miejsc Euro Fitness School i Julio Papi proszą o zaznaczenie w zgłoszeniu daty wybranej soboty i adres mailowy do korespondencji.

Powrót do listyZamów szkolenie