Szkolenia 2010

20-21 Styczeń 2018

Nazwa szkolenia:
Basic Pilates Matwork+ABC
Prezenterzy:

Cinzia Galetto & Maximilian Stohr -Italy

Cena:
450/550/650

Opis:

Ponownie w Polsce Maximilian Stohr i Ciniza Galletto z Atelier Pilates Academy, uczniowie Fletcher Pilates® School i samego Rona Fletchera, najbliższego kontynuatora myśli mistrza Josepha Pilates zapraszają wszystkich instruktorów, którzy poszukują mistrzowskiej wiedzy i wyspecjalizowania w technice Pilates czy to na potrzeby zaawansowanej pracy z grupą czy też z klientem indywidualnym w powstających coraz liczniej w Polsce Studiach Pilates.

Cały kurs Pilates Matwork z Maximilianem został zaplanowany w I połowie 2018:
-Pilates I +ABC w dniach 20-21.01,
-Pilates II w dniach 07-08.04,
-Pilates III +egzamin w dniach 16-17.06!

Sobota 20.01.2018
ABC Pilates–poznaj te zasady, które różnicują prawdziwy Pilates "Contrology" od co raz bardzie modyfikowanego "produktu handlowego Pilates". Te podstawy pochodzą prosto ze źródła wiedzy-poznacie to czego Ron Fletcher dowiedział się bezpośrednio od Josepha i Clary Pilates w przeciągu 18 lat.
ABC Pilates to szkolenie dotyczące istoty metody Pilates, bo tylko poprzez zrozumienie i stosowanie tych podstaw, dowiesz się jak w rzeczywistości trudna i wymagająca jest ta forma oraz dlaczego wcześniej nazywano ją Contrology. Ukończenie ABC Pilates daje prawo do uczestnictwa szkoleniach prowadzonych przez Maximiliana i Cinzie takich jak Matwork, Pilates Magic Circle, Hard Roller, Ped-i-pul, Spine Corrector (korekta kręgosłupa), For Pregnancy (prawidłowa postawa kręgosłupa w ciąży), Pilates Profesional Studio (praca z dużym sprzętem jak reformer, cadillac, chair, itp.). Rozumiejąc główne zasady ABC zarówno głową jak i w ciałem, jesteś w stanie dokonać fundamentalnych korekt zarówno w osobistym praktykowaniu Pilates jak i, co najważniejsze, aby były zrozumiale również dla Twoich klientów, aby mogli jest stosować w życiu codziennym w celu poprawy jakości życia!

Niedziela 21.01.2018
Basic Pilates Matwork – pierwsza część Kursu Pilates „na macie” przeznaczonego dla każdego, chcącego zostać Nauczycielem Pilates, w czasie którego oprócz nauki ćwiczeń poziomu basic, poznasz to co najważniejsze-sposobu nauczania podstawowych ruchów Pilates, co ułatwi Ci w rozsądny sposób budować grupowe zajęcia Basic Pilates. Uczestnicząc w szkoleniu Basic Pilates Matwork+ ABC otrzymasz poświadczający ukończenie certyfikat EFS i wraz z upływem czasu, przez nabywanie doświadczeń własnej praktyki zdecydujesz o kolejnych etapach kursu Teacher Pilates Matwork:
Basic Pilates Matwork (+ABC),
Middle Pilates Matwork ,
Advanced Pilates Matwork .
Chcąc uzyskać międzynarodowy certyfikat Teacher Matwork Atelier Pilates® Academy należy ukończyć cały 3 etapowy kurs oraz zdać egzamin praktyczny w trakcie trzeciego etapu.

Cinzia Galetto i Maximilian Stochr, PMA Certified Teachers, Atelier Pilates® Academy piszą – „Droga do zmian! Wybierając nasze szkolenie zapewniamy, że jesteś na właściwej drodze, aby uzyskać tytuł nie instruktora ale NAUCZYCIELA PILATES.
Różnica jest prosta, instruktor Pilates to osoba dająca instrukcje a nauczyciel Pilates to osoba, która uczy i kształtuje ruchy. Decydując się czy chcecie instruować komercyjną formę Pilates czy nauczać pierwotnej formy „Contrology” musimy najpierw odkryć fundamenty ABC, które uwzględniane są w każdym ruchu Pilates. W latach 2000-2007 szkoliliśmy się, zdobywając liczne certyfikaty z różnych szkól. Po 7 latach czuliśmy się bardziej zdezorientowani niż kiedykolwiek, gdyż każda ze szkół przedstawiała inne podstawy oraz założenia. W celu odkrycia pierwotnej formy Pilates rozpoczęliśmy naukę z kilkoma starszymi, bezpośrednimi studentami Josepha Pilates. Po spotkaniach z Ronem Fletcherem (studiował z Joe i z Clarą przez 18 lat) zrozumieliśmy, iż nasza wiedza odnośnie „Contrology” była na bardzo płytka. W dzisiejszych czasach 95% lekcji Pilates tyczy się szkoleń posturalnych z elementami fizjoterapii, pomijając główne zasady takie jak: Kontrola, Świadomość, Precyzja. Pierwotna forma „Contrology” jest bardziej wymagająca. Dlatego naszą misją jest szkolenie profesjonalnych Nauczycieli Pilates i dzielenie się swoją pasją."

Zostań bezpośrednim kontynuatorem twórcy programu JOSEPH PILATES→RON FLETCHER→MAXIMILIAN STOHR & CINZIA GALETTO→TY

Cena szkolenia Basic Pilates Matwork+ABC: 450 zł*/ 550 zł**/ 650 zł***:
-* wpłata 200 zł na konto do 25.10.2017(dla pierwszych sześciu osób),
-** wpłata 200 zł na konto do 15.12.2017
-*** wpłata 200 zł na konto po 15.12.2017,
Resztę wpłaty należy dokonać przelewem do 18.01 lub na miejscu, gotówką w pierwszym dniu podczas rejestracji.

Ilość uczestników ograniczona, decyduje kolejność zgłoszę/wpłat!!
Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie obowiązkowego kuponu zgłoszeniowego oraz dokonanie obowiązkowej, rejestracyjnej wpłaty 200 zł na ZMIENIONE konto :

Bank Śląsk
34 1050 1070 1000 0092 2569 1519
Adres Szymon Markowski Sportrepublic ul. Mireckiego 1/11 43-300 Bielsko - Biała

UWAGA-Wyjątkowa cena 450 zł jeśli wpłata 200 zł zostanie dokonana do 25.10.2017

Powrót do listyZamów szkolenie