Szkolenia 2010

Doświadczenie i profesjonalizm Edukatorów, motywująca atmosfera, dbałość o uczestników, dobre warunki pobytowe, 100% satysfakcji, to czynniki sprawiające, że szkoła EFS jest jedną z najlepszych szkół fitness w Polsce.

EFS zapewnia kompletne szkolenia zarówno dla tych, którzy zaczynają swoje pierwsze kroki w zawodzie instruktora -szkolenie Licencja B (Basic) Instructor Aerobic & Step, dające możliwość podjęcia pracy w klubach, jak i dla doświadczonych instruktorów, którzy poszukają zaawansowanego wtajemniczenia i własnego stylu pracy. Dla nich ukończenie szkolenia Licencje A (Advanced) Instructor Aerobic & Step może być również startem w karierze prezentera fitness na konwencjach organizowanych w Polsce i w Europie. Ukoronowaniem wiedzy instruktorskiej jest ukończenie z pozytywnym egzaminem wieloetapowego, wymagającego i prestiżowego szkolenia PERSONAL TRAINER EFS. Szukający wiedzy instruktorzy w Euro Fitness School mają możliwość uzupełnienia edukacji o nowatorskie programy fitness takie jak: Pilates, Master Step & Dance, Pordebras, Power Stretch, Kick Power, Fitboxe, Indoor Cycling, Bosu, Step Variation, Different Toning, Zdrowe Plecy, Power Barbell, Total Body Conditioning, FlowTonicŽ, Functional Training, Walking Program,Instructor Fitness Licence B (na siłowni),Bodyskills (B.Fuzessy)oraz TABATA.
W 2014 roku EFS jako jedyna w Polsce wprowadziła do swojego programu unikalne, zdobywające świat szkolenie deepWORK!!

Edycja 2017

STRUKTURA SZKOLEŃ deepWORK®

Jannie Lindeque -RPA/Niemcy

STRUKTURA SZKOLEŃ deepWORK®!!!

Ujednolicone zasady kolejność oraz warunków zaliczania etapów szkoleń ustalone przez IFHIAS i przekazane do wszystkich europejskich szkół deepWORK!

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

02-03 Grudzień 2017

deepWORK™ Instructor (Advanced)

Jannie Lindeque-RPA/Niemcy

Zdobądź międzynarodowy certyfikat i tytuł deepWORK™ Professional Instructor !!
Zapraszamy do Bielska-Białej na szkolenie na poziomie zaawansowanym tych wszystkich, którzy ukończyli obowiązkowo deepWORK™ Basic i deepWORK™ UPDATE Teaching Skills (by Elements) i chcą dalszego rozwoju i pogłębienia wiedzy, oczekują nowych, bardziej wymagających, złożonych kombinacji tego holistycznego, kompletnego treningu funkcjonalnego!

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie kuponu zgłoszeniowego oraz dowodu obowiązkowej wpłaty na zmienione!!! konto 200 zł (szkolenie limitowane,decyduje kolejność zgłoszeń)na konto EFS.

UWAGA-okazyjna cena 700 zł dla tych, którzy wpłaty 200 zł dokonają do 15.10 (pierwszych sześc osób)!!!

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

20-21 Styczeń 2018

Basic Pilates Matwork+ABC

Cinzia Galetto & Maximilian Stohr -Italy

Maximilian Stohr i Ciniza Galletto z Atelier Pilates® Academy, uczniowie Fletcher Pilates® School USA i samego Rona Fletchera, najbliższego kontynuatora myśli mistrza Josepha Pilates zapraszają wszystkich instruktorów, którzy poszukują mistrzowskiej wiedzy i wyspecjalizowania w technice Pilates czy to na potrzeby zaawansowanej pracy z grupą czy też z klientem indywidualnym w powstających coraz liczniej w Polsce Studiach Pilates!

Szkolenie Basic Pilates Matwork składa się ABC Pilates gdzie poznasz zasady odróżniające prawdziwy Pilates "Contrology" od dzisiejszego produktu marketingowego "Pilates” oraz Basic Pilates Matwork – pierwszej części Kursu Pilates „na macie” przeznaczonego dla każdego, chcącego zostać Nauczycielem Pilates, w czasie którego oprócz nauki ćwiczeń, poznasz najważniejsze-sposobu nauczania ruchów Pilates.

Zostań bezpośrednim kontynuatorem twórcy programu JOSEPH PILATES→RON FLETCHER→MAXIMILIAN STOHR & CINZIA GALETTO→TY.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie obowiązkowego kuponu zgłoszeniowego oraz dokonanie obowiązkowej, rejestracyjnej wpłaty 200 zł na ZMIENIONE konto !!!

UWAGA-Wyjątkowa cena 450 zł jeśli wpłata 200 zł zostanie dokonana do 25.10.2017

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia

czerwiec-grudzie 2018

Yoga Alliance 200 edycja 2018

Julio Papi-Hiszpania & Anya Glushkova-Rosja.

UWAGA już teraz zachęcamy Was do udziału w edycji 2018 szkolenia Hatha Yoga Alliance 200 z Julio Papi. Dla tych, którzy zdecydują się do 30 grudnia tego roku udział w szkoleniu będzie możliwy w wyjątkowo atrakcyjnej cenie 990 euro za cały program z egzaminem i międzynarodowym certyfikatem, składający się z sześciu intensywnych, weekendowych zajazdów od piątku do niedzieli!

Zostań Certyfikowanym Nauczycielem „200 Hatha Yoga Alliance” (200 godzinne szkolenie) z Euro Fitness School Polska i Daanasana School of Yoga Julio Papi.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu (Informacje Prawne pkt 1.3-1.5) jest przesłanie obowiązkowego kuponu zgłoszeniowego oraz dokonanie terminowej i obowiązkowej przedpłaty zgodnie z podanymi terminami na konto:

Bank Śląski;
-konto walutowe w euro PL65 1050 1070 1000 0092 2569 7557
-konto złotówkowe przeliczając euro wg średniego kursu NBP z dnia poprzedzającego wpłatę 34 1050 1070 1000 0092 2569 1519
Adres Szymon Markowski Sportrepublic ul. Mireckiego 1/11 43-300 Bielsko - Biała

Zamów szkoleniePełny opis szkolenia