Dimitris Koutras 1966-2006

Międzynarodowy Top Presenter największych konwencji w Europie, znany Educator Fitness, główny nauczyciel i egzaminator IFAA nadający instruktorom w całej Europie prestiżowe Instructor Licence B i A, założyciel w Polsce Euro Fitness School.

Urodzony w Grecji, skąd zaraz po studiach wyjechał do Niemiec. Jego przygoda z Fitnessem rozpoczęła się w 1991 roku a od 1993 był już znanym w Niemczech prezenterem. W 2003 roku, rok przed naszym spotkaniem Dimitris miał wyszkolonych 150 uczniów w samych Niemczech i 100 za granicą. Wtedy zaczęła się jego przygoda w Polsce.
Jako współzałożyciel naszej szkoły wniósł wiele rzeczy bez których szkoła nie mogła by istnieć. Od początku znajomości wiedzieliśmy, że jest to człowiek wyjątkowy, połączyła nas wspólna pasja do Fitnessu, wspólne cele i marzenia. Razem planowaliśmy rozwój szkoły i wyznaczaliśmy sobie drogę, którą będziemy podążać. Dimitris jako nauczyciel podchodził do każdej osoby bardzo indywidualnie. Śmiał się, że jest dla swoich uczniów jak ojciec dla swoich dzieci. Był cierpliwy i wyrozumiały ale przede wszystkim ludzki. Jak sam mówił gdyby nie był prezenterem zostałby muzykiem choć śpiewać nie umiał ;)
Każdy kto tylko miał okazję pracować, był, ćwiczył z Dimitrisem wiedział, że Fitness dla niego był nie tylko pracą, hobby, czy sposobem na życie, Fitness był dla niego ogromną zabawą, której nie mógł sobie nigdy odmówić.

Odszedł od nas zbyt szybko, bo jeszcze tyle miał planów, tyle marzeń. Pozostały nam wspomnienia jakże cenne teraz przy pisaniu jego historii...

Ciężko pracować, rozwijać się i pozostać wiernym sobie...

Dimitris Koutras